Skip to Content

Otvorené vzťahy na slovenskom internete

ilustračné foto
Autor: 
otvorenevztahy

Ak by ste pred rokom zadali do internetového vyhľadávača heslo „otvorený vzťah“, nepodarilo by sa vám nájsť k téme takmer žiadne relevantné odkazy. Dnes je situácia iná. Na webe pribúdajú články, ktoré sa tématike otvoreného vzťahu venujú – zväčša ako novému, trochu exotickému fenoménu, ktorý dorazil už aj na Slovensko. Kvalita článkov je rôzna, no samotný fakt, že sa o tejto téme začalo hovoriť a písať je pre nás potešujúci. Na konci príspevku nájdete zopár odkazov na stránky, ktoré nám dnes vyhodil prehliadač google po zadaní výrazu „otvorený vzťah“.

Keď sme zhruba pred rokom rozbiehali náš projekt a spúšťali web, práve toto bolo jedným z našich cieľov – vytvoriť impulz pre informovanosť a diskusiu o témach, ktoré sa žiaľ príliš často považujú za tabu. Zdá sa, že tento cieľ sa nám aspoň z časti darí napĺňať. Naďalej však cítime, že u nás chýba dostatok kvalitných informácií a článkov, ktoré by tému nevulgarizovali alebo neposúvali na úroveň bulváru. Preto sa chceme venovať najmä uverejňovaniu autentických príbehov, kvalitných prekladov, ako aj odbornejších textov súvisiacich s témou.

Pre zaujímavosť vyberáme zo slovenského internetu niektoré články s tématikou otvorených vzťahov:

Nové druhy monogamie – metoo.sk

Otvorený zväzok – plus7dni.pluska.sk

Dá sa nevere zabrániť tým, že ju povolíme? – diva.sk

Máte otvorené manželstvo alebo neveru bez pravidiel? – zena.atlas.sk

Chce i ten váš otvorený vzťah? – ozene.zoznam.sk

Nevera – manzelska-poradna.sk

Otvorené vzťahy otvárajú obzory a búrajú stereotypy. Skutočne?
 – blog.sme.sk

Čo je to vlastne vzťah? – blog.sme.sk

 

problem

Dobry den chcel bi som sa opitat co moze bit ked mam take problemi ze pri moceni pali a obvodni doktor mi predpisal ciplox500 a uz to berem 3dni a este ziadne zmeni a pritom mam cervene jedno oko a opuchnute a zacina bit aj druhe